+38(073)-322-4-777 ( Viber, WhatsApp )
+38(095)-322-4-777
+38(097)-321-4-777
Приймаємо дзвінки: Пн-Пт з 9.00 - 18.00 Вихідні: Сб-Нд.

Кабель КГ. Прорахунок ціни, Характеристики, Застосування

Виробник: DINGROUP
Модель: Кабель КГ
Зворотній дзвінок

Значення кабелю КГ :


К - Кабель

Г - Гибкий


 Цей кабель сам за себе говорить за назвою КГ (кабель з поліпшеними гнучкими властивостями). Має мідні багатодротяні жили в гумовій ізоляції, розділені між собою синтетичною плівкою ПЕТ, які в свою чергу зверху покриті гумовою оболонкою з 5 класом гнучкості. На відміну від ізоляції з ПВХ (полівінілхлориду) ізоляція з гуми дуже м'яка та гнучка, що дозволить кабелю КГ робити до 30 000 вигинів при правильній експлуатації.

 Застосовується в мережі 0.66/1 кВ при постійному та змінному струмі з опіром ізоляції не менше 50 кОм на метр. Використовується для підключення потужних вилікогабаритних установок, електроінструментів, козлових та баштових кранів, екскаваторів, зерноочисних механізмів, бетонозмішувачів, електропідйомних пристроїв, зварювальних апаратів, переносних генераторів. Не використовується у місцях для стаціонарного проведення, т.к. ізоляція даного кабелю дуже чутлива до механічних пошкоджень.

 Кабель КГ може мати модифікації 1, 2, 3, 4 та 5-ти мідних жил перетином від 1 мм до 240 мм, які визначають потужність, що здатний витримати кабель.


Наш завод виготовляє даний кабель за європейськими технологіями з матеріалів найвищої якості, які підтверджені сертифікатом відповідності. Будучи виробником, маємо більшу частину типорозмірів завжди в наявності на складі і зможемо дати клієнту мінімальні ціни та додаткові знижки при постійній співпраці.

Технічні характеристики
Оболочка резина
Ізоляція резина
Токопровідна жила мідь
Заповнення немає
Броня немає
Номінальна частота до 400 Гц
Номінальна змінна / постійна напруга 0,66 кВ / 1 кВ
Стійкість до горіння немає
Екранований ні
Температура эксплуатації від -50°С до 50°С
Термін служби 10 років
Страна виробника Україна

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари

Кабель КГ, гнучкий силовий кабель