+38(073)-322-4-777
+38(095)-322-4-777
+38(097)-321-4-777
Працюємо з понеділка по п'ятницю : 9:00 -18:00 Субота-неділя : 10:00 -17:00
Інформація
Пошук

Кабельна продукція

Оберіть підкатегорію
Показано від 1 до 15 з 88 (всього сторінок: 6)

Кабельна продукція

 Кабельна продукція — це різні види провідників, які служать для передачі електроенергії та інформації на великі та малі відстані. Їх можна розділити на кілька типів за своїми фізичними та механічними властивостями залежно від сфери застосування та умов експлуатації. Це можуть бути силові, спеціалізовані та служащі для передачі інформації кабелі та дроти, шнури. Які в свою чергу діляться на: ізольовані та неізольовані, з мідними та алюмінієвими жилами, різними типами ізоляції та оболонки (полівінілхлоридні, гумові, азбестові, зшитого поліетилену, кремнійорганічних матеріалів).

 З цього можна зробити висновок, що кабель це провідник з максимальним ступенем захисту, який можна прокладати як на відкритому повітрі, так і в грунті і в землі, провід менш захищений і може бути використаний для підключення в побуті або у виробничих цілях для монтажу електро ланцюга; шнур має легкий захисний покрив і застосовується в місцях, де головна мета — підвищена гнучкість.

  Наш Кабельний Завод "DiN-Group" має можливість виготовляти велику кількість та різновидів кабельної продукції :

- Силові кабелі : АВБбШв, АВБбШвнг, АВБбШвнгд, АВВГ, АВВГнг, АВВГнгд, АПвВГнг, ВБбШв, ВБбШвнг, ВБбШвнгд, ВВГ, ВВГнг, ВВГнгд, ВВГп, ПвВГ, ПвВГнгд, ААБл, ААШв, АВЭВБбШвАВЭВБбШвнг, АСБл, КВБбШв, МКЕШ, МКЕШнг, РПШ

- Контрольні кабелі : АКВБбШв, АКВБбШвнг, АКВБбШвнгд, АКВВГ, АКВВГнг, АКВВГнгд, КВБбШв, КВБбШвнг, КВБбШвнгд, КВВГ, КВВГнг, КВВГнгд, КВВГЭ, КГВВ, КГВВнг, КГВВнгд, КГНВ-М.

- Гнучкі  кабелі : КГ, КГВШ, КГЕ, КГЕ-ХЛ, КГЕВ, КГЕШКГЕШнг, КГЕШВ, КГНВ, КГНВнгд, КГТП.

- Кабелі з зшитого поліетилену : АПвЕгаПУ , АПвЭ2гП, АПвЭ2гПу, АПвЭгаП, АПвЭгП, ПвЭБВ, ПвЭВ, ПвЭгаП, ПвЭгаПу, ПвЭгП.

- Вогнестійкі кабелі : N2XH, NHXH FE 180/Е90NHXH FE 180/Е30.

- Електричні проводи та шнури : НРШМ, UTP, FTP, марки АС, марки А, марки МГ, марки МФ, AsXSn, SIF, АПВ, БПВЛ, БПВЛЕ, ВПП, КОГ, П-274, ПАЛ, ПВ-1, ПВ-3, ПВКВ, ПВС, ПВСнг, ПВСнгд, ПГВА, ППВ, ППСВВМ, ППСРВМ, ППСРМ, РКГМ, СІП-3, СІП-4, СІП-5, ШВВП, ШВВПнг, ШВВПнгд.

  Завдяки багаторічному досвіду ми змогли досягти досконалості якості у технологічній сфері виробництва ізоляційних матеріалів та у ливарному сегменті виробництва алюмінієвих та мідних жил усіх кабелів нашого виробництва.