+38(073)-322-4-777
+38(095)-322-4-777
+38(097)-321-4-777
Працюємо з понеділка по п'ятницю : 9:00 -18:00 Субота-неділя : 10:00 -17:00
Інформація
Пошук

Електричні проводи від виробника

Показано від 1 до 15 з 33 (всього сторінок: 3)

Електричні проводи від виробника

У цій групі представлені електричні дроти (проводи) та самонесучі дроти для повітряних ліній.

Електричний дріт (провід) - це провідник з мідними або алюмінієвими, багатодротовими або монолітними жилами в оболонці та ізоляції з різними типами: полівінілхлорид, гума, світлостабілізований поліетилен, кремнійорганічна гума, азбестова пряжа. Можливо, що проводи взагалі не мають ізоляції, так звані для повітряних ліній, такі як А, АС, М, МГ, також можуть бути самонесучі дроти такі як СІП або AsXsn або дроти з підвищеним температурним порогом для горіння.

 Застосовуються для підключення різних електричних систем, монтажу освітлювальних мереж, верстатів, механізмів, під час прокладання повітряних ліній передач, у побутовій сфері для підключення електроприладів або розведення електропроводки по квартирі. Якщо провід не має додаткового спеціального захисту, то в жодному разі не дозволяється прокладати його у землі або під водою.

 Можна ще додати, що дроти (проводи) можна розділити на монтажні та установчі, які діляться на гнучкі та не гнучкі. Монтажні - застосовуються для передачі електричного струму всередині електроапаратури, на пультах та щитах управління, установочні - для стаціонарного монтажу силових та освітлювальних електромереж на відкритому повітрі та всередині приміщень, у тому числі для прихованої прокладки під штукатуркою, приєднання до мережі електродвигунів, світильників та живлення різної переносної апаратури та приладів.

 Наш завод виготовляє електричні дроти (проводи) за європейськими технологіями з матеріалів найвищої якості, які підтверджені сертифікатом відповідності. Будучи виробником, маємо більшу частину типорозмірів завжди в наявності на складі і зможемо дати клієнту мінімальні ціни та додаткові знижки при постійній співпраці.