+38(073)-322-4-777
+38(095)-322-4-777
+38(097)-321-4-777
Працюємо з понеділка по п'ятницю : 9:00 -18:00 Субота-неділя : 10:00 -17:00
Інформація
Пошук

Контрольні кабелі - електричний багатожильний кабель, який застосовується для підключення вузлів та елементів

Показано від 1 до 7 з 7 (всього сторінок: 1)

Контрольні кабелі - електричний багатожильний кабель, який застосовується для підключення вузлів та елементів

 У цій групі представлені контрольні кабелі різних видів і модифікацій.

 Контрольний кабель — це електричний багатожильний кабель, який застосовується для підключення вузлів та елементів що перебувають у нерухомому стані та мають номінальну змінну напругу не більше ніж 0.66 кВ, та при постійному струмі до 1 кВ.

 Даний тип кабелю широко використовується для підключення, та подальшу передачу інформаціі, стану приладів через так звані шлейфи та там, де потрібно передавати сигнали на контрольники, блоки управління, механізми автоматики та реле захисту, він не замінний де потрібно контролювати через датчики стан вузлів агрегатів. Кабель може бути додатково екранованим (КВВГэ) або броньованим (КВБбШв), жила може бути у виконанні з алюмінію (АКВВГ) або міді (КВВГ, КГНВ-М, КГВВ), оболонка та ізоляція зроблена з полівінілхлоридного пластикату, або гуми, іноді з додаванням речовин для зниженої пожежонебезпеки, тоді в кінці маркування кабелю додається -НГ або -НГД.

 Кожна жила кабелю має свій колір, у деяких випадках цифру, це надає легкість у монтажі кабелю, особливо коли довжина має понад 10 метрів. Кольори йдуть за замовчуванням виробника, але зазвичай це червоний, синій, білий, рожевий. Червона використовується для визначення напрямку відліку, синя визначення жили шляхом відліку від неї.

 Наш завод виготовляє конторольні кабелі за європейськими технологіями з матеріалів найвищої якості, які підтверджені сертифікатом відповідності. Будучи виробником, маємо більшу частину типорозмірів завжди в наявності на складі і зможемо дати клієнту мінімальні ціни та додаткові знижки при постійній співпраці.