+38(073)-322-4-777
+38(095)-322-4-777
+38(097)-321-4-777
Працюємо з понеділка по п'ятницю : 9:00 -18:00 Субота-неділя : 10:00 -17:00
Інформація
Пошук

Силові кабелі 0.66 / 6 кв ⚡ від одно жильного до п'яти жильних

Показано від 1 до 15 з 23 (всього сторінок: 2)

Силові кабелі 0.66 / 6 кв ⚡ від одно жильного до п'яти жильних

 У цій групі представлені силові кабелі різних видів і модифікацій. 

 Силовий кабель служить для передачі електричного струму від головного розподільного щита або високовольтної підстанції до кінцевого користувача, наприклад на підприємство або приватного житлового сектора або будинку. Кабельну продукцію цієї групи поділяють за силою струму, яку вони можуть передавати на відстані: кабель низької напруги (сила струму не перевищує 35 кВ) і кабель високої напруги (сила струму 110 кВ і вище). Силовий кабель — це кабель який може бути у виконанні від одно жильного до п'яти жильних, жила у якого може бути мідною або алюмінієвою з різним перетином, оболонкою та ізоляцією, може бути екранована або з додаткової ізоляції з броні.

 Силовий кабель дужне надійний і довговічний, у місцях зі спеціальним призначенням можна вибрати додаткові види: пожежостійкість, морозостійкість, вологостійкість, масло-бензостійкість, підвищений захист від механічних пошкоджень.

 Якщо розглядати конструкційну особливість кабелів даної групи, то можна відзначити, що жили силових кабелів можуть бути монолітними або багатодротовими, це в доповненні з ізоляційною оболонкою, яка може бути: полівінілхлоридною (АВБбШв, АВВГ, ВБбШв, ВВГ, МКЕШ), гумовою (КГ,РПШ), азбестовою (ААБл, ААШв, АСБл ) визначає клас гнучкості провідника від 1класу - нормальна гнучкість, до 6 класу — висока гнучкість.  

 Наш завод виготовляє силові кабелі за європейськими технологіями з матеріалів найвищої якості, які підтверджені сертифікатом відповідності. Будучи виробником, маємо більшу частину типорозмірів завжди в наявності на складі і зможемо дати клієнту мінімальні ціни та додаткові знижки при постійній співпраці.