+38(073)-322-4-777 ( Viber, WhatsApp )
+38(095)-322-4-777
+38(097)-321-4-777
Приймаємо дзвінки: Пн-Пт з 9.00 - 18.00 Вихідні: Сб-Нд.

Про нас  Кабельний завод "Дін-Груп" (DIN-GROUP) є виробником кабельно-провідникової продукції на території Європи з 2007 року та на території України з 2016 р. Завдяки високим Європейським технологіям та матеріалам наш кабель зайняв гідне місце практично у всіх галузях промисловості: авіаційній, автомобільній, хімічній, вугільній та гірничодобувній, будівельній, металургійній, енергетичній та в суднобудуванні. Наш кабель знають та поважають усі великі підприємства України, з якими ми працюємо вже протягом усього часу існування заводу. Маючи 5 філій на території України (Київська, Запорізька, Дніпровська, Львівська, Черкаська філії) можемо в найкоротші терміни здійснити доставку (автопарк складає 28 автомобілів від 1т до 20т) в будь-яку точку найвіддаленішого населеного пункту нашої країни.

  Для того щоб наші клієнти завжди отримували кращу якість нашої продукції, відразу ж була відкрита власна лабораторія контролю якості, яка отримала акредитацію за всіма процедурами та стандартами ISO. Жодного метра продукції не виходить з виробництва Кабельного Заводу "ДИН-ГРУП" без ретельно випробуваного кабелю, на який видається протокол випробувань та сертифікат якості.

  Наші висококваліфіковані менеджери завжди готові відповісти та проконсультувати Вас з будь-яким незрозумілим питанням, запропонувати вже готові рішення та порадити кабельну чи електро продукцію виходячи з Ваших потреб із зменшенням фінансових витрат. У свою чергу виробничий відділ зробить Вам цю продукцію максимально високої якості в найкоротші терміни, ну а начальник складу проконтролює щоб кабель мав чітко точну довжину і був опломбований з обох боків і промаркований, ну а логістичний відділ прорахує яким перевізником цю продукцію буде дешевше і швидше відправити, щоб клієнт зміг швидше приступити до її монтажу. Висновок один!, наш завод працює за принципом – Висока якість, прийнятна ціна, задоволений клієнт!
 


Постійними нашими клієнтами є великі, всесвітньо відомі бренди та корпорації:
Шукайте нас в соціальних мережах :


Facebook : https://www.facebook/din-gruop.com/ 

Instagramhttps://www.instagram.com/din_group_ua/

Twitter : https://twitter.com/din-group/

Lnkedin : https://www.linkedin.com/in/din-group/