+38(073)-322-4-777
+38(095)-322-4-777
+38(097)-321-4-777
Працюємо з понеділка по п'ятницю : 9:00 -18:00 Субота-неділя : 10:00 -17:00
Інформація
Пошук

Генератори

Оберіть підкатегорію
Показано від 1 до 15 з 96 (всього сторінок: 7)

Генератори

Генератор - це технічний пристрій, який здатний перетворювати механічну енергію в електричну шляхом обертання дротяної котушки (ротора) в магнітному полі (статора). У цій групі представлені генератори які працюють на різному виді паливі це може бути: бензин, дизель, газ, дво паливні (газ / бензин), які в свою чергу мають різну потужність від 1 кВт до 500 кВт і тип запуску (ручний стартер , електричний стартер та автоматичний).

Залежно від Ваших потреб та умов експлуатації ми розділили дані генератори на :


  • Бензинові генератори – найпоширеніший вид генераторів в Україні, мають досить високі робочі характеристики та відносно невелику вартість, легко обслуговуються та не бояться мінусових температур при запуску в зимову пору року. Досить компактні і мають низький рівень шуму. Відмінно підходять для застосування у побутових умовах для дому чи дачі.


  • Інверторні генератори - це найбільш вдосконалені генератори на сьогоднішній день. Мають так званий "мозок" у вигляді набору плат та мікросхем, які здатні регулювати кількість обертів двигуна залежно від його навантаження. Даний вид генераторів дуже компактний, тихий, має стабільну синусоїду струму що видається, з відхиленням не більше 2.5% і споживає на 40% менше палива ніж звичайний генератор.


  • Двох паливні генератори - це генератори, які працюють на 2 видах палива, в основному це газ і бензин. Включають бензинову установку, яка за допомогою газового редуктора може працювати на звичайному балонному газу пропані і є найбільш екологічною установкою.


  • Дизельні генератори - це генератори які працюють на дизельному пальному, мають практично теж характеристики що і бензинові генератори, відмінність полягає в тому, що вони споживають на 20-30% менше палива при однаковому навантаженні і мають більший моторесурс; до мінусів можна віднести що в холодну пору року важче із запуском.


  • Дизельні електростанції - це енергетична установка з одним або декількома електричними генераторами, які приводяться в дію від дизельного двигуна внутрішнього згоряння з власною системою контороля напруги що видається, пультом для управління і пристроям що допомагає правильно розподілити струм.


У нашому інтернет-магазині «ДІН-ГРУП» Ви можете придбати генератори різних модифікацій, видів підключень (1 фазні або 3 фазні), потужності, на різному виді палива, різних брендів та вартості. Якщо ж у Вас виникли додаткові питання у виборі, ми з радістю допоможемо та проконсультуємо.